Tags : Moto GP

Shtyhet edhe gara e Jerez, dështon i gjithë sezoni në

Fillimi i sezonit 2020 në Moto Gp dështon sërish. Për shkak të emergjencës nga koronavirusi. Pas anulimit të Çmimit të Madh të Katarit garës hapëse të Botërorit të këtij viti dhe shtyrjes së Çmimeve të mëdha të Tajlandës, Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Argjentinës edhe gara e Jerez de la Frontera në Spanjë që […]Read More