Tags : Motor

Ky është 26 vjeçari gjilanas që humbi jetën në aksident

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli ka njoftuar për humbjen e jetës së 26 vjeçarit Debatik Huruglica, nga aksidenti me motor. Ismajli ka shkruar se ky është një lajm i trishtië për komunën e Gjilanit dhe për familjen Huruglica. “I trishtë lajmi për vdekjen e parakohshme në aksident motorristik të Debatik Dritëro Huruglica. Një […]Read More