Tags : Noizy

Zbardhet historia: I vrari në atentat, mik i ngushtë i

Është zbuluar se Hekurani ishte mik i Noizyt. Reperi i njohur Noizy, emri i të vërtetë i të cilit është Rigels Rajku ka qenë në miqësi të ngushtë me biznesmenin 40-vjeçar, Hekuran Billa që ngeli i vrarë tek Qendra Kristal, në zonën e Komunës së Parisit. Dosja.al ka zbuluar se reperi dhe Hekuran Billa janë […]Read More