Tags : Parlamenti

Përplasje në Kuvend për simbolet shtetërore

Shefi i grupit parlamentar të LVV’së, Rexhep Selimi iu është përgjigjur zv. Kryeministres Albulena Balaj-Halimaj, që tha se në zyrën e saj në Qeveri nuk ka gjetur asnjë simbol shtetëror, raporton Gazeta Express. Selimi tha se një gjë e tillë është shpikje dhe e pavërtetë. “Jam i detyruar të reagoj në këtë moment kur po […]Read More