Tags : Prevallë

Borë në Prevallë

Rënia e temperaturave ditëve të fundit ka bërë që në viset malore të ketë sërish rënie të borës. Reshje të borës kanë rënë edhe mëngjesin e sotëm në Prevallë. Në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale shihet se tashmë bora ka zbardhur çdo gjë. Mot jostabil, i vranët dhe herë-herë i shoqëruar me reshje […]Read More