Tags : Ronaldinho

SPORT

Shoku i Ronaldinhos ngre alarmin: Ka humbur buzëqeshjen, ai nuk

Shoku i Ronaldinhos Nelson Cuevas ka ngritur alarmin për legjendën braziliane të futbollit. Sipas tij ai nuk ndihet mirë dhe ka humbur buzëqeshjen. “Ai është në një burg. Vend ku nuk ëshë mësuar. Por, ai është i pafajshëm” ka thënë Cuevas. “Ai nuk është i lumtur aspak. Sot, për shkak të situatës nëpër të cilën […]Read More