Tags : Rrahje

LAJME RAHOVEC

Rrahu gruan dhe vajzën, arrestohet rahovecasi

Gjatë ditës së djeshme janë raportuar katër raste të dhunës në familje, ku katër burra kanë sulmuar fizikisht dhe psiqkisht gratë e tyre, njëri nga ta ka rrahur edhe vajzën e tij përveç gruas. Më poshtë ju sjellim raportin e Policisë së Kosovës: Prishtinë, 13.05.2021-22:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti […]Read More

KOMBËTARE LAJME

Rrahje mes dy familjeve brenda një restoranti

Zyrtarët policor në SHBA janë duke punuar në identifikimin e disa personave, që u përfshinë në një rrahje masive brenda një restoranti ku kishte klientë të të gjitha moshave. Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur dy grupe që ishin të ulur ndarasi, burra, gra e fëmijë përfshihen në një rrahje brutale. Ata nuk kursyen […]Read More

LAJME

Ndodhë edhe kjo: Mosmarrëveshje në trafik, rrihen me kubëza betoni

Një mosmarrëveshje në trafik ka përfunduar me rrahje masive me sëpatë, kubëza betoni e grushte në Prishtinë. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 14:00 në rrugën “1 tetori”. Gazeta Sinjali ka mësuar nga burime të sigurta se në këtë rrahje janë përfshirë 9 persona, 3 anëtarë të familjes Krasniqi dhe 6 anëtarë të familjes Kelmendi. […]Read More