Tags : Serie A

Futbollisti i klubit të Serie A po lufton për jetën

Futbollisti i ri i Atalantas, Andrea Rinaldi, po lufton për jetën pasi ka pësuar gjakderdhje në tru. Rinaldi, i cili i mbush 20 vjet muajin e ardhshëm, ishte ndier keq të premten dhe ishte dërguar në kujdes intensiv në një spital në Varese, transmeton Gazeta Express. Raportohet se ai është në gjendje të rëndë shëndetësore […]Read More