Tags : Skenderaj

Qytetarit nga Skenderaj ia grabisin kuletën dhe 2 mijë euro

Një burrë nga Skënderaj ka raportuar në Polici se një person pasi e kishte goditur me grushte, ia kishte grabitur kuletën në të cilën kishte pasur dokumente personale si dhe dy mijë euro, raporton Express. Viktima ka pranuar tretman mjekësor në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Skenderaj. “Viktima mashkull kosovar ka raportuar se nga […]Read More