Tags : Sneijder

Rrëfimi tronditës i Sneijder: Vodka ishte miku im më i

Wesley Sneijder ka zbuluar se jeta e tij jashtë fushës së lojës e ka pasur një ndikim të madh në paraqitjet e tij zhgënjyese për Real Madridin. Mesfushori danez nuk arriti ta përmbushë potencialin e madh në Estadio Santiago Bernabeu dhe nuk i fsheh arsyet e dështimit në autobiografinë e vet, e cila do të […]Read More