Tags : TOP

LAJME

Parashikimi i motit për nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje shiu dhe bore. “Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje shiu dhe bore. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës […]Read More