Tags : Vushtrri

27 qytetarë të shëruar nga koronavirusi në 24 orët e

Komuna e Vushtrrisë ka njoftuar se sonte janë shëruar 27 qytetarë të prekur me koronavirus në këtë komunë. Në njoftim bëhet thirrje që të bartet maska, të mabhet distancë soacile dhe higjena personale. Njoftimi: Të dashur qytetarë të Vushtrrisë, Sot 27 qytetarë të Vushtrrisë janë shëruar dhe kemi 4 raste të reja me Covid 19. […]Read More