Tags : Yll Limani

Yll Limani reagon pas protestës në Tiranë: Leni vajzat rehat,

Ditën e djeshme në Tiranë u mbajt protestë “Për fëmijërinë e vjedhur”, pas dhunimit të 15 vjeçares nga roja e shkollës dhe tre të rinj, përcjell GazetaBlic. Në mesin e turmës së protestuesve u panë dhe figura të njohura shqiptare. Tani edhe Yll Limani ka reaguar përmes një postimi ku ka shkruar t’i lënë vajzat […]Read More