Tërmet në Thumanë, Durrës e Fushë Krujë

 Tërmet në Thumanë, Durrës e Fushë Krujë

Lëkundje tërmeti janë regjistruar gjatë natës në Shqipëri.

Lëkundjet janë ndjerë pak pas mesnate, disa herë.

Këto lëkundje janë regjistruar në Thumanë, Durrës dhe zonat përreth.

Ndërkohë, maginduta e tyre varionte nga 1.6 deri në 2.6 ballë të shkallës Rihter.

LAJME TË TJERA