Tre viktima të tjera në Kosovë nga Covid-19

 Tre viktima të tjera në Kosovë nga Covid-19

Para pak çastesh, instituti kombëtar i shëndetit publik në vend konirmoi rastet e reja me koronavirus.

Lexo edhe: Sërish rritje e numrit të infektuarve me koronavirus në Kosovë

Për dallim nga dje, numri sërish është rritur, derisa shpresojmë që ditëve në vijim të reduktohet dukshëm, deri në zero.

Ndërkaq, në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe tre viktima të tjera, duke e dërguar në 551 numrin e përgjithshëm të personave që humbën betejën me virusin me koronë.

187 TË SHËRUAR DHE 119 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, September 4, 2020

LAJME TË TJERA