“Tronditet” kombëtarja e Shqipërisë, dy lojtarë rezultojnë pozitivë me Covid-19

 “Tronditet” kombëtarja e Shqipërisë, dy lojtarë rezultojnë pozitivë me Covid-19

Kombëtarja e Shqipërisë është tronditur nga rezultatet e testeve të koronavirusit përpara nisjes në tokën bjelloruse.

Dy legjionarët Ylbet Ramadani (Vejle) dhe Ardian Ismajli (Hajduk Split) kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.

Për rrjedhojë, të dy lojtarë do të vetëizolohen dhe nuk do të udhëtojnë më ekipin në Bjellorusi.

/PanoramaSport/

LAJME TË TJERA