Vazhdon bilanci pozitiv, 18 të shëruar, 3 raste të reja

 Vazhdon bilanci pozitiv, 18 të shëruar, 3 raste të reja

Vazhdon bilanci pozitiv. Sonte janë regjistruar vetëm tre raste të reja me koronavirus, teksa 18 të tjerë janë shëruar.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë i institutit kombëtar të shëndetit publik.

TETËMBËDHJETË TË SHËRUAR DHE TRE RASTE ME COVID-19!Sot më 18 maj 2020 janë testuar gjithsej 200 mostra të marra nga…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, May 18, 2020

LAJME TË TJERA