E premte, Qershor 2

Vdes derisa ishte duke qëndruar me të vëllanë e shokun

Një person ka vdekur në Prishtinë, derisa ishte duke qëndruar me vëllain dhe shokun e tij.

Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen, derisa trupi i tij është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Njoftimi

Prishtinë 30.03.2023 – 14:00. Është raportuar se viktima mashkull kosovar ka ndërruar jetë deri sa ishte me vëllain dhe shokun e tij, ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes ka konstatuar vdekjen e tij. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion.

Babë e bir kapen duke vjedhur dru në pronë ‘të shtetit’, shoqërohen në polici