Vetëdorëzohet Etem Arifi

 Vetëdorëzohet Etem Arifi

Është vetëdorëzuar para pak çastesh deputeti Etem Arifi.

Siç mëson IndeksOnline ai para pak çastesh është dorëzuar në burgun e Hajvalisë.

Ndryshe ai ka shterur të gjitha mundësitë që kishte për të refuzuar të shkonte në burg, meqë tani edhe Gjykata Kushtetuese i ka refuzuar ankesën.

Ai akuzohet dhe është dënuar për mashtrim me subvencione.

LAJME TË TJERA