Vila super luksoze e David Beckham që kushton hiç më pak se 22 milionë euro

 Vila super luksoze e David Beckham që kushton hiç më pak se 22 milionë euro

Një apartment i ri në Miami për David Beckham dhe gruan e tij Victorian.

Siç raportohet nga The Sun, pronari i Miami FC bleu një vilë prej 22 milion eurosh, të projektuar nga Zaha Hadid.

Villa ka një heliport dhe brenda apartamentit ka pesë dhoma gjumi, shtatë banjo, pishinë, saunë dhe palestër. E gjithë kjo i ka kushtuar 22 milionë euro çiftit Beckham.

Ja fotografitë nga brenda villës:

LAJME TË TJERA