Xeni, pozitiv me Covid-19

 Xeni, pozitiv me Covid-19

Këngëtari i mirënjohur, Shkelzen Jetishi e ka konfirmuar për Gazeta Blic se ka rezoltuar pozitiv me koronavirus.

I njëjti ka treguar se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se është në vetizolim.

“Jam në gjendje të mirë shëndetësore, por vetë erërat nuk po i ndjejë. Momentalisht ndodhem në vet-izolim”, tha Jetishi.

Ndryshe, në muajin maj këngëtari reazlioi edhe një projekt dedikuar mantelbardhëve.

LAJME TË TJERA