Yllka Kuqi sjell portretin e bukur familjar me vajzën, Luizën

 Yllka Kuqi sjell portretin e bukur familjar me vajzën, Luizën

Yllka Kuqi ka dy muaj që është bërë nënë për herë të parë.

Këngëtarja nga Gjakova udhëtoi drejt Kanadasë për të sjell në jetë vajzën e quajtur Luiza.

E kohë pas kohe këngëtarja po piblikon dhe fotografi të vogëlushes.

Tani ajo ka sjellur një portret familjar, ku shihet pranë bashkëshortit, teksa të dy po mbajnë në duar vajzën.

Yllka Kuqi bashkë me familjen e ngushtë po vazhdon qëndrimin në Kanada, ndërsa për momentin ka anuluar të gjitha planet që kishte në muzikë.

LAJME TË TJERA