Zjarri në Ujz të Gjakovës, Policia konfirmon vdekjen e dy fëmijëve

 Zjarri në Ujz të Gjakovës, Policia konfirmon vdekjen e dy fëmijëve

Dy fëmijë të moshës 12 dhe 13 vjeçare kanë vdekur si pasojë e një zjarri që ka kapluar një shtëpi në fshatin Ujz të Gjakovës.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës Nysret Xhurkaj.

Xhurkaj bëri të ditur se viktimat janë familjarë mes vete.

LAJME TË TJERA