Faqja jonë përdorë "cookies". Në momentin që pranoni këtë, pajtoheni me kushtet e përdorimit të portalit 07 Press. 

Video / Pamje nga momenti i sulmit që la disa të vrarë në Danimarkë

Një 22 vjeçar ka kryer një sulm me armë zjarri në një nga qendrat më të mëdha të tregut në Danimarkë, duke lënë të vdekur disa persona, si dhe disa të plagosur.

Policia ende nuk ka qenë në gjendje të jap detaje rreth rastit, ndërkohë që kanë thënë se sulmi mund të jetë edhe akt terrorist.

Disa pamje janë publikuar nga momentet e sulmit, me qytetarët që posa dëgjuan të shtënat filluan të ikin.

TË NDËRLIDHURA