Showbiz

Teuta Selimi në zi, i vdes babai

Teuta Selimi në zi, i vdes babai

Familja e këngëtares Teuta Selimi ka dhënë lajmin e hidhur për vdekjen e më të dashurit të tyre. Babai i Teutës, Hamit Selimi ka vdekur sot, njoftuan familjarët në Facebook, me ç’rast kanë dhënë detajet e ceremonisë së varrimit. “Me dhimbje dhe pikëllim te thelle njoftojmë familjarët, miqtë, dashamirët se…
Lexo më shumë