Robin Krasniqi dhe bashkëshortja e tij Marigona do të bëhen prindër për herë të dytë

Boksieri i njohur nga Kosova, Robin Krasniqi dhe bashkëshortja e tij, Marigona, së shpejti bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e bëri të ditur vetë Marigona përmes një postimi në Instagram, përmes së cilit tregoi se ajo dhe Robini janë në pritje të fëmijës së dytë.

“Po, bebi i dytë po vjen. Mezi pres të të takoj”, shkroi bashkëshortja e Robin Krasniqit në postimin e saj.

Krahas lajmit, ajo gjithashtu edhe një foto me ndjekësit, ku pozonte bashkë me boksieri e njohur kosovar.

Relacioni i tyre është gjithmonë temë diskutimi në shtypin rozë, prej kur dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.