Faqja jonë përdorë "cookies". Në momentin që pranoni këtë, pajtoheni me kushtet e përdorimit të portalit 07 Press. 

Fun

Bëhet nënë bebja e famshme tek Teletubbies

Bëhet nënë bebja e famshme tek Teletubbies

Jessica Smith, e cila u shfaq si Baby Sunshine në spektaklin për fëmijë Teletubbies, është bërë nënë për herë të parë. Aktorja njoftoi në Instagram se kishte sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me partnerin Ricky Latham, shkruan Indeksonline. Ish-ylli televiziv u shfaq në çdo episod të serialit…
Lexo më shumë
Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Javën e kaluar, Madison Stimmel e festoi ditëlindjen e 26-të të saj, por “i pazakontë” ishte vendi ku ajo organizoi një festë të tillë. Nga video e shpërndarë në llogarinë e saj në TikTok, shihet se ditëlindjen e festoi bashkë me familjen në Costco, përcjell Telegrafi. Ndryshe, Costco është një…
Lexo më shumë