Showbiz

Babo Darabuka me projekt të ri

Babo Darabuka me projekt të ri

Baboo Darabuka kanë paralajmëruar projektin e tyre më të ri muzikor. “Lujna në valle” do të mbaj titullin kënga më e re e cila do jetë në bashkëpunim me Ladi Toska dhe Dj Benity. Kënga do jetë e shoqëruar edhe me videoklip dhe do publikohet këtë të mërkurë!
Lexo më shumë
“Gelato” dueti më i ri nga Ledri e Ardian Bujupi

“Gelato” dueti më i ri nga Ledri e Ardian Bujupi

Ledri Vula e Ardian Bujupi kanë bashkuar forcat e kanë sjellë bashkëpunimin e ri muzikor. “Gelato”, titullohet projekti i dyshes, të cilit i është bashkëngjitur edhe videoklipi, shkruan lajmi.net Për klipin e këngës është përkujdesur Entermedia, ndërsa producent është Bled. Ky projekt muzikor është lansuar në platformat muzikore.
Lexo më shumë