Teuta Selimi në zi, i vdes babai

Familja e këngëtares Teuta Selimi ka dhënë lajmin e hidhur për vdekjen e më të dashurit të tyre.

Babai i Teutës, Hamit Selimi ka vdekur sot, njoftuan familjarët në Facebook, me ç’rast kanë dhënë detajet e ceremonisë së varrimit.

Me dhimbje dhe pikëllim te thelle njoftojmë familjarët, miqtë, dashamirët se ndërroj jetë babai yne HAMIT SELIMI.

Varrimi i te ndjerit bëhet sot ne ora 13:30 në varrezat e Prishtinës-Dragodan.” – thuhet në njoftim.