Adrian Gaxha në lidhje me prezantuesen e njohur

Tetë vite më parë ata ishin çifti më i komentuar, edhe pse kurrë nuk e pranuan publikisht se ishin bashkë.

Bëhet fjalë për këngëtarin Adrian Gaxha dhe prezantuesen Fatma Methasani.

Por, sipas Prive dyshja janë rikthyer së bashku.