Alba tejet tërheqëse në kali

Ish banorja e BBVK, Alba Vukaj po shijon çdo moment famën e saj.

Ajo po shfaqet mjaftë joshëse dhe provokuese me fotografitë e fundit.

Teksa po shijon famën, po shijon edhe jetën gjithashtu. Që nga dalja e saj nga BBVK, Alba nuk i ka ndalur pushimet.

Së fundmi, Alba ka postuar në Instagramin e saj disa foto duke kalëruar, ku duket mjaftë tërheqëse.