Zhduket një person në Rahovec, Policia nis hetimet

Policia ka njoftuar për zhdukjen e një burri në Rahovec.

Policia është duke e hetuar rastin.

“Rahovec 12.09.2023 – 11:00. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar policinë se viktima mashkull kosovar ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij. Rasti në procedure hetimore”, thuhet në njoftim.