Zhegrova ia bën “zheg” portierit kundërshtar, shënon gol pas vetëm nëntë minutash lojë

Edon Zhegrova ka kaluar në epërsi skuadrën e tij të Lilles ndaj Lensit.

Ylli kosovar ka zhbllokuar sfidën në minutën e 10-të.

Ai pasi mori një top të gjatë, e shfrytëzoi për mrekulli hapësirën e tij për të dribluar më pas mbrojtësin kundërshtar dhe realizuar një gol mjaft të bukur.

GOLI