Tërmet në Shqipëri

 Tërmet në Shqipëri

Tërmeti është ndjerë në orën 00:03 pas mesnate.

Një tërmet me magnitudë 3 të shkallës rihter është regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë.

Epiqendra e tërmetit u regjistrua 28km ne veriperendim të Tiranës dhe 19km ne veri te Mamurrasit, ndërsa nuk dihet ende nëse ka shkaktuar dëme, raporton Albeu.

Tërmeti është ndjerë në oren 00:03 pas mesnate.

LAJME TË TJERA