Gjakovari rrah të dashurën e tij, arrestohet

Është arrestuar një person pasi ka rrahur të dashurën e tij.

Viktima e lajmëroi rastin në polici, duke thënë se u rrah nga i dashuri pas një mosmarrëveshjeje, përcjell 07 Press.

“Gjakovë – Viktima femër kosovare, ka raportuar se pas një mosmarrëveshje, është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar, i dashuri i saj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me vendim te prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet ndër tjerash në raportin policor.

633 milionë euro për vetëm gjashtë muaj, Diaspora vazhdon të sjellë para në Kosovë