Tags : Barcelona

Xavi Hernandez ka pranuar të jetë trajner i Barcelonës nga

Legjenda e klubit të Barcelonës, Xavi Hernandez ka pranuar për tu rikthyer në Camp Nou dhe për të marrë përgjegjësinë e Barcelonës në fund të sezonit, pretendon Mundo Deportivo, përcjell GazetaBlic. Quique Setien do të lirohet nga detyrat e tij në Camp Nou, duke lejuar që një legjendë e klubit të kthehet në Katalunya dhe […]Read More

Vetëm Diego Costa di të shënojë këso auto-golash

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Atletico Madridit, në minutën e 12 të sfidës që ia filloi nga ora 22:00 Nga një goditje këndore, Messi harkoi në drejtim të zonës, kurse Diego Costa aksidentalisht e preki atë, për t’ia ndërruar drejtimin topit, përcjell 07 Press Sport. Më poshtë edhe videoja: VIDEO – KLIKO KËTU /07 […]Read More