Faqja jonë përdorë "cookies". Në momentin që pranoni këtë, pajtoheni me kushtet e përdorimit të portalit 07 Press. 

Gjakovë

Aksident trafiku në rajonin e Gjakovës, lëndohen tre persona

Aksident trafiku në rajonin e Gjakovës, lëndohen tre persona

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rajonin e Gjakovës. Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar tre persona. Rasti është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Lumni Graishta. https://07press.com/kosova-identifikon-30-raste-te-fushates-se-serbise-per-cnjohje/ Ai tha se aksidenti ka ndodhur në mes fshatit Rogovë dhe Celinë, ku të…
Lexo më shumë
Aksident komunikacioni në Gjakovë, lëndohet një person

Aksident komunikacioni në Gjakovë, lëndohet një person

Në pasditën e sotme në rrugën ‘Skënderbeu’, ka ndodhur një aksident komunikacioni, ku janë përfshirë dy vetura. Sipas burimeve të para siguruar nga Tv Syri, njëri nga ngasësit e veturës ka goditur një qytetar derisa po kalonte rrugën me bicikiletë dhe pastaj është përplasur me shtyllën elektrike. https://07press.com/sherbimet-stomatologjike-ne-qkmf-ne-e-gjakoves-ofrohen-24-ore/ I lënduari…
Lexo më shumë