Lajme

Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

2.07 – Nxehtë. Paradite kryesisht me diell. Pasdite priten zhvillime të rrebesheve me bubullima, vende-vende edhe zhvillohen në stuhi me erë e breshër. 3.07 – Nxehtë, pjesërisht vranët orëve të pasdites, me mundësi për zhvillime të rrebesheve me bubullima. 4.07 – Nxehtë e kryesisht me diell. Pasdite me mundësi për…
Lexo më shumë
Surroi, kandidat i Kosovës për Sekretar të Përgjithshëm të Këshillit Rajonal për Bashkëpunim

Surroi, kandidat i Kosovës për Sekretar të Përgjithshëm të Këshillit Rajonal për Bashkëpunim

Publicisti Veton Surroi, është kandidat potencial i Kosovës për Sekretar të Përgjithshëm të Këshillit Rajonal për Bashkëpunim. Këtë e bën të ditur portali serb në Kosovë, “Kosovo Online”, duke iu referuar burimeve të veta diplomatike dhe një shkrese të Qeverisë në të cilën ata kanë qasje. “Qeveria e Kosovës i…
Lexo më shumë