Gjakovë

Tjetër aksion në Gjakovë, arrestohet një tjetër i dyshuar që iu gjetën substanca narkotike

Tjetër aksion në Gjakovë, arrestohet një tjetër i dyshuar që iu gjetën substanca narkotike

Policia e Kosovës ka arrestuar edhe një tjetër person në Gjakovë. I dyshuari është arrestuar për posedim të substancave narkotike. · Rr. Lekë Dukagjini, Gjakovë 14.11.2023-19:40 Njësitë policore gjatë kontrollit në shtëpinë dhe objektet përcjellëse pronë e të dyshuarit mashkull kosovar kanë gjetur dhe konfiskuar: 8.1 gr substancë e dyshuar…
Lexo më shumë