Baton Haxhiu

Baton Haxhiu i mllefosur me kryeministrin Kurti: Kriza dhe kaosi i tij sollën draftin e BE-së

Baton Haxhiu i mllefosur me kryeministrin Kurti: Kriza dhe kaosi i tij sollën draftin e BE-së

Gazetari Baton Haxhiu në Pressing T7 është shprehur tejet i mllefosur me Kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, të cilin e ka quajtur “agjent të kaosit” teksa ia ka atribuar fajësinë dhe përgjegjësin se pse drafti evropian i Asociacionut “është ky çfarë është” për të cilin tha se “është jashtëzakonisht problematik dhe…
Lexo më shumë