Vrasje

Gruaja që u vra mbrëmë ishte shtetase e Suedisë, raportojnë mediat atje dhe deputeti që e njihte atë dhe familjen

Gruaja që u vra mbrëmë ishte shtetase e Suedisë, raportojnë mediat atje dhe deputeti që e njihte atë dhe familjen

Mediumi suedez “Expressen” ka raportuar lidhur me vrasjen që tronditi mbrëmë vendin, ku e vrarë mbeti gruaja e Naim Murselit, këshilltarit të ish-Presidentit Behgjet Pacollit. Sipas këtij mediumi, viktima ishte shtetase e Suedisë, Lidhur me ngjarjen tragjike, ka reaguar edhe deputeti suedez Magnus Jacobsson, i cili e ka quajtur këtë ngjarje të…
Lexo më shumë