Tags : Britania

LAJME

LAJMI I FUNDIT: Kryeministri britanik Boris Johnson rezulton pozitiv në

Kryeministri britanik Boris Johnson ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19. Në një video të postuar në Twitter minuta më parë, Kryeministri konfirmoi se ai kishte zhvilluar simptoma të butë gjatë 24 orëve të fundit dhe rezultoi pozitiv në testin për koronavirusin. Ai shkroi: ”Gjatë 24 orëve të fundit kam zhvilluar simptoma të buta dhe […]Read More