Tags : Prishtinë

Tentim vrasje në Prishtinë

Një person në kryeqytet është sulmuar të shtunën me thikë nga një person i panjohur, i cili i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore. Rasti po hetohet si “vrasje në tentativë”. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka njoftuar se viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë […]Read More

E rëndë, një qytetar në Prishtinë thotë se vajzës së

Një qytetar me emrin Jon Goxhuli ka postuar një video në Facebook. Ai shihet teksa xhiron vajzën e tij 18 vjeçare, e cila rri e ulur në disa shkallë diku jashtë në qytet. Ky qytetar thotë se vajza e tij ka temperaturë 40 gradë dhe se në spitale nuk i kanë ofruar shërbime. Natyrisht ai […]Read More