Tags : Slloveni

Vdes në Slloveni, i riu nga Mushtishti – E zuri

Ka vdekur në Celje të Sllovenisë një 35 vjeçar nga fshati Mushtisht i Suharekës, ku viktima ishte duke jetuar dhe punuar atje që një vit. Një rast tragjik ka ndodhur në qytetin Celje të Sllovenisë, ku një i ri nga fshati Mushtisht ka gjetur vdekjen. Sipas informacioneve që posedon Metro, viktima me iniciale D.T, ishte […]Read More