Showbiz

E papritur: Bëhen bashkë Afrona dhe Blero

E papritur: Bëhen bashkë Afrona dhe Blero

Javën e shkuar, Prive konfirmoi ndarjen përfundimtare të Bleros me “bejbin”, Ana Sylejmanin. Burime tona folën se ai është parë në Zurich të Zvicrës dhe më në fund, kuptohet për çka. Këngëtari do të jetë pjesë e një interviste në podcast-in e Afrona Dikës, ish-bashkëshortes së tij. Në një lëvizje…
Lexo më shumë
Blero ndahet përfundimisht nga e dashura e tij

Blero ndahet përfundimisht nga e dashura e tij

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka konfirmuar ndarjen nga e dashura e tij e fundit. Lajmi është konfirmuar “Prive”, ku në një kronikë të javës ka bërë të ditur se çifti, i cili ka qenë shumë i komentuar në media, tashmë ka marrë rrugë të ndara. Blero dhe ish-e dashura…
Lexo më shumë