Tags : Imer Mushkolaj

A do të pinte kafe më përpara me Albin Kurtin

Në emisionin ‘Naten‘ të Famir Spahiu, kësaj radhe i ftuar ishte analisti Imer Mushkolaj. Për dallim nga herët e kaluara që ka qenë i ftuar për debate politike, kësaj radhe Mushkolaj kishte një debat të lirshëm, si një bisedë mes miqësh, përcjell GazetaBlic. Përveç temave të tjera, Imer Mushkolaj u pyet edhe për politikanët e […]Read More

Kështu e komenton Imer Mushkolaj vendimin e Gjykatës Kushtetuese!

Njohësi i çështjeve politike, Imer Mushkolaj, tentimin për formim të qeverisë së re nga ana e LDK-së, AAK-së dhe Nismës, po e sheh për qëllime personale dhe jo për të dalur nga kriza në të cilën gjendemi. Mushkolaj për Blic Interview, ka thënë ua ka kujtuar këtyre partive akuzat që ia kanë bërë njëra tjetrës […]Read More